Baltic Beach Stunt Fest 2023


Baltic Beach Stunt Fest, kas ir viens no izcilākajiem notikumiem Baltijas pludmales sporta pasākumu kalendārā, nesen norisinājās, pulcējot dalībniekus no dažādām valstīm, lai demonstrētu savas prasmes un cīnītos par uzvaru. Šajā festivālā, kas tiek rīkots ar mērķi popularizēt pludmales sporta veidus un radīt draudzīgu atmosfēru starptautiskajā sporta kopienā, piedalījās dalībnieki no četrām valstīm: Latvijas, Igaunijas, Polijas un Rumānijas.

Sacensībās bija aizraujošs un konkurētspējīgs gars, jo katras dalības valsts pārstāvji centās parādīt savas labākās prasmes un iemaņas. Spēcīgā konkurence un augsts dalībnieku līmenis ļāva skatītājiem baudīt neaizmirstamus priekšnesumus un dinamiskas sacensības. Par šī gada Baltic Beach Stunt Fest uzvarētājiem kļuva Polijas komanda, demonstrējot izcilas spējas un koordināciju, kas ļāva viņiem izvirzīties priekšā konkurentiem.

Papildus dalībniekiem no šīm četrām valstīm, pasākumā piedalījās arī sportisti no citām Eiropas valstīm, tostarp Zviedrijas, Somijas un Vācijas, kas vēl vairāk uzsvēra šī festivāla starptautisko raksturu. Šo dalībnieku klātbūtne ne tikai paplašināja sacensību ģeogrāfisko dažādību, bet arī nodrošināja iespēju apmainīties ar pieredzi un veicināja dažādu kultūru un valstu savstarpējo izpratni.

Baltic Beach Stunt Fest ir ne tikai sporta pasākums, bet arī kultūras un tautu sadraudzības veicināšanas platforma, kurā sportisti un skatītāji no dažādām valstīm var satikties, dalīties pieredzē un baudīt kopīgu laiku, apvienojot aizraujošas sacensības ar kultūras apmaiņu. Pasākuma organizatori uzsvēra, ka šādi notikumi veicina sporta un kultūras dialogu, kā arī stiprina draudzības saites starp dažādām tautām.

Šogad Baltic Beach Stunt Fest atstāja neizdzēšamas atmiņas gan dalībniekiem, gan skatītājiem, un jau tagad ir lielas cerības un gaidas attiecībā uz nākamā gada pasākumu, kurš, cerams, pulcēs vēl plašāku starptautisko dalībnieku un skatītāju loku.

Sacensību rezultāti:

Komanda Valsts Punkti kopā
1. Cheer Service PL 98
2. Romania RO 95
3. Rtu juniori LV 72
4. Girl Power LV 70
5. Baltic trio EE 68
6. All boy EE 65
7. Luka Cheer LV 64
8. LV and EE partner LV/EE 64
9. rtu Karlis LV 61
10. Sumo FIN 60
Latvijas Karsēju Sporta Federācija