Eiropas Karsēju sporta čempionāts 2019


Ar augstiem mērķiem un lielisku komandas gadu Rīgas Tehniskās universitātes karsējkomanda – RTUcheer pēc Jāņiem devās uz Sanktpēterburgu lai pārstāvētu Latviju 2019. gada Eiropas čempionātā karsēju sportā. Rīgas Tehniskās universitātes komanda ir pionieri karsēju sportā Latvijā un komanda šogad ir trenējusies smagi, lai sagatavotos šim startam.

Pēdējā gada laikā ir izmainīta treniņu tehnika, līdz ar ko komanda spēja šīs sezonas laikā sasniegt labāku kopējo līmeni un daudz ievērojamāk attīstīt akrobātiku. Šogad sastāvam pievienojušies daudz talantīgi jaunieši, kas spējuši apgūt sporta pamatus salīdzinoši īsā laikā, bet lielākais ieguvums ir jaunie treneri – Agnese Klints un Dmitrijs Soboļevskis, kas ielika komandā visu sirdi un dvēseli, lai motivētu jaunos sportistus izdarīt nedaudz vairāk kā no viņiem prasa ikdienā. Šī jaunā pieeja vainagojusies ar panākumiem un no sacensībām RTUcheer atvedusi mājās vicečempionu titulu – Sudrabu.

“Rīgas Tehniskās universitātes karsējkomanda saglabā Latvijas izlases titulu jau 3. gadu, un šogad lepni varam teikt ka esam parādījuši sevi ļoti augstā līmenī arī starptautiskā arēnā. Komanda sacenšas Senioru Coed Elites kategorijā, un šogad piekāpās tikai Beļģijas izlasei. Esam ļoti lepni par komandas paveikto un uzstādīsim tikai augstākus mērķus nākamajai sezonai. Jāsaka arī ļoti liels paldies Rīgas Tehniskās universitātes sporta klubam, kas ir atbalstīji komandu gan treniņu procesā, gan ceļā uz sacensībām.

Šis ir arī pirmais gads, kad Karsēju sporta Federācija saņēmusi atbalstu no valsts, un tas palīdzējis uzlabot gan treniņu procesu, gan arī palīdzējis komandai nokļūt sacensībās. .” Komentē Latvijas Karsēju sporta federācijas valdes priekšsēdētāja – Katrīna Kūma.

Latvijas Karsēju Sporta Federācija