Latvijas Karsēju sporta čempionāts 2019


Laiks atskatīties uz piedzīvoto Latvijas karsēju sporta čempionātā 2019!

Šogad Latvijas Karsēju čempionāts pulcēja 4 komandas, kas savā starpā cīnījās par čempiona titulu karsēju sportā.
Sacensības notika 3 dažādās nominācijās – Karsējkomandu dejas, partnerstunti un grupu stunti.
Un noslēgumā paraugdemonstrējumu rādīja Latvijas karsēju sporta izlase, kas demonstrēja rutīnu, ar kuru plānots doties uz Eiropas čempionātu.

Lielu pārsteigumu skatītājiem bija sagatavojusi DHL komanda, kas gada laikā apguvusi karsēju sporta pamatus tādā līmenī, lai varētu sacensties un parādīt lielisku sniegumu ar nelielu humora devu. “Šogad izveidojām komandu no ofisa darbiniekiem, kas gada laikā trenējās, lai dotos pārstāvēt Latviju ikgadējās sporta sacensībās Beļģijā. Bet komandai vecās tik labi, ka viņi šogad startēja arī Latvijas čempionātā, lai varētu izmēģināt, kā ir uzstāties publikas priekšā” stāsta komandas trenere Anta Krūmiņa

Lielu prieku sniedz tas, ka šogad atvērām dejas kategoriju, kur startēja 5 dažādas komandas. Deju priekšnesumi vienmēr pārsteidz ar krāšņiem tērpiem un radošo pieeju, jo klasiskajās stundu disciplīnās jāpieturas pie noteikumiem, lai varētu izpildīt sacensību normatīvus.

Ar rezultātiem iespējams iepazīties reitinga pārskatā: “Reitings 2019

Sis gads priecēja ar lielo dalībnieku skaitu, skaistajām pasākuma telpām un galvenais – fantastiskajiem dalībniekiem, kas parādīja savu labāko sniegumu!
Paldies dalībniekiem:
@warriorslv
@dhl_express_latvia karsējiem
@dreamteam_dance_latvija
@RTUcheer
➡ Paldies mūsu atbalstītājiem:
Latvijas karsēju sporta federācijai
@rtu.lv
@lsfp.lv
@redbull
@DHL Latvija
Tiekamies nākošgad!

Latvijas Karsēju Sporta Federācija