Karsējmeiteņu atklātais čempionāts “Rising star”


2019. gada 16. februārī notika pirmais karsējmeiteņu atklātais čempionāts “Rising star”. Sacensībās piedalījās visdažādākās karsējmeiteņu komandas – no sākumskolu komandām līdz pat klubiem ar 12 gadu pieredzi.

Sacensībās lieliski varēja novērtot, cik ļoti aizrautība un dejotāju pārliecība atrodoties uz skatuves palīdz publikai atvērties – lielākās ovācijas saņēma tieši mazie mākslinieki, kas vienlīdz nepiespiesti uzstājās gan žūrijas priekšā, gan gaidot vērtējumu skatuves mālā. Protams arī profesionalitāte tika atalgota ar aplausiem un ovācijām, jo meiteņu izpildītie triki ne reizi nepalika bez atzinības.

Kā pasākumā minēja tā organizatore Marta Kalēja – Irbe, šīs sacensības ir sākums ne tikai ilggadējam un veiksmīgam karsējmeiteņu čempionātam, bet arī būtisks solis universītāšu karsējkomandu saliedēšanā – pasākumā paraugdemonstrējumus rādīja gan Latvijas Universitātes karsējmeitenes, gan Rīgas Tehniskās Universitātes karsējkomanda. Šīs komandas uz vienas skatuves nebija kāpušas vairākus gadus, bet šie priekšnesumi lieliski parādīja, ka katrai komandai ir sava specifika un tās lieliski var pavadīt laiku kopā.

Pasākumu apmeklēt bija ieradies arī raidījums “Dzīve šodien” un LTV7 kanālā ir vērojama lieliska reportāža par pasākumu. Sacensības no šī skatu punkta vari aplūkot šeit vai skatīties video sižetu zemāk.

Latvijas Karsēju Sporta Federācija