Winter Cup 2023


Novembrī norisinājās aizraujošas meisterklases un sacensības karsēju sportā, kuru vadīja ievērojamais treneris Tonijs Kastro no Amerikas. Šīs notikums bija izcils ieguldījums karsēju sporta attīstībā Latvijā. Tonijs Kastro, ar savu bagāto pieredzi un zināšanām, pievērsa uzmanību gan iesācējiem, gan pieredzējušiem sportistiem, nodrošinot viņiem iespēju pilnveidot savas prasmes un stratēģiju veidus.

Meisterklases, kuras vadīja Tonijs Kastro, piedāvāja dalībniekiem ne tikai iespēju pilnveidot savas tehnikas un prasmes, bet arī iegūt jaunas stratēģiskās domāšanas un taktikas. Treneris ar aizraujošiem un informatīviem stāstiem no savas profesionālās karjeras dalījās ar dalībniekiem, sniedzot iedvesmu un motivāciju mācīties un augt karsēju sportā.

Sacensību daļa šajā pasākumā bija arī ļoti intensīva un aizraujoša. Sportisti no dažādām paaudzēm un pieredzes līmeņiem cīnījās par godalgām, izmantojot jaunievedumus un tehnikas, ko iemācījās no Tonija Kastro. Dalībnieki demonstrēja savu augsto prasmi un apņēmību gūt panākumus.

Šīs meisterklases un sacensības iezīmēja karsēju sporta kopienas augsto līmeni un deva iespēju dalībniekiem sajust pasaules līmeņa trenera Tonija Kastro vadībā. Viņa piedāvātie padomi, stratēģijas un tehnikas palīdzēja veidot stipru un uzvara orientētu sporta gara atmosfēru, veicinot karsēju sporta attīstību Latvijā.

Rezultāti pieejami šeit.

Latvijas Karsēju Sporta Federācija