Kāzas


Būsim reāli – kāzas ir diezgan padārgs pasākums. Tādēļ nolēmām izmantot savas dienesta stāvokļa privilēģijas un te nu mēs esam – nevis superstilīgā “L&K.lv” vai “#LaurisPrecKatrīnu.lv” domēnā, bet vienkārši informatīvā lapā, lai palīdzētu tev ar visu nepieciešamo informāciju par ļoti daudzsološu pasākumu vasaras izskaņā.

No mūsu pieredzītes ir zināms, ka ir trīs svarīgas lietas, ko vēlas zināt kāzu viesi:

  1. Kad mums jābūt ciemos!?
  2. Kur notiks šis grandiozais pasākums!?
  3. Cik daudz ēdienu man nepieciešams ņemt līdzi?

Pasākums noteikti sāksies 2018. gada 1. septembrī. Ciparu draudziņiem Latvijā – 01.09.2018, ASV – 09.01.2018, Japānā – 2018.09.01.

Laiks ir precīzi noskaidrots – 14:00 Grobiņas baznīca. Sīkāka informācija 2. svarīgo jautājumu punktā un “Ko precinieki tev stāsta” 7. punktā.

Lielisko kāzu svinības notiks Bernātos, Chill Inn, apbrīnojami skaistā viesu namā, kas būs izpušķots atbilstoši skaistākajām tendencēm.

 

Ceremonijas vieta ir noskaidrota! Tā kā apšaubām, ka šī ir pirmā reize, kad lasi šo sadaļu, tad esam pārliecināti, ka tava sajūsma sakrīt ar mūsējo. Precēsimies Grobiņas LELB baznīcā 14:00, tādēļ, lūdzu, ierodies laicīgi 😉

Tā kā aktīvie studiju gadi mums ir pagājuši, tad šis nav tas pasākums, kur līgava neēdīs maizītes, jo nemeta naudu kopīgajam galdam /atsauce uz seno anekdoti par līgavu, kas neēda maizītes, jo nemeta naudu kopīgajam galdam/. Mēs viesiem nodrošināsim visu vakaram nepieciešamo un kaut ko brokastiņām nākamajam rītam arī sazīmēsim. Bet, ja uzskati, ka vakariņas pirmajā septembrī 19:00 ir pārāk ilgs laiks kopš ēšanas, jo jau 10 izbrauci no Rīgas, tad paķer sev kādus našķus, kas padarīs ceļu uz kāzām baudāmāku, jautrāku un atgādinās skolas laikus, kad galvenais ekskursiju bonuss bija pārmērīgais saldumu un čipšu daudzums. 🙂

Citi, ne tik populāri jautājumi, ko esam saņēmuši no jums (vai arī sagaidām, ka jūs vēlētos vaicāt, bet jūtaties neērti runāt par tādām lietām):

  1. Ar ko es kopā sēdēšu? – Visi cilvēki tiks sasēdināti pie sešvietīgiem galdiņiem (vidējais aritmētiskais, galdiņu aizpildījums paredzēts no 5 līdz 7 cilvēkiem) pēc augsto tehnoloģiju – mašīnmācīšanās – izstrādāta algoritma, lai visiem šis pasākums būtu maksimāli patīkams. Ja rodas kādas pretenzijas, lūdzam vakara gaitā tās neizrādīt, vienkārši izbaudīt pasākumu un tad vēlāk atrakstīt mums vēstulīti, ka esam briesmīgi cilvēki, jo uzticamies nākotnei.
  2. Ko man vilkt? – Pasākums ir kāzas. Izdomā, ko tu vilktu uz savām kāzām un tad ģērbies vienu līmeni zemāk. Attiecīgi vienīgā meitene līgavas kleitā drīkst būt līgava un puišiem fraka nav nepieciešama, bet zolīdas ūziņas un krekls ir minimums.
  3. Ko man dāvināt? – Trauki, servīzes un segas mums ir savākti tādā izskatā, kā vēlamies. Bet savas Portugāles bildes mēs labprāt atjaunotu. Protams, ja ir kas tāds, ko tiešām vēlies uzdāvināt, priecāsimies, bet speciāli iespringt uz veikalu ķemmēšanu nav vajadzīgs.
  4. Ko es darīšu, kamēr jaunais pāris braukāsies apkārt? – Jā, kā jau šajās tradīcijām bagātajās kāzās pieņemts (jociņš spociņš, šīs kāzas, iespējams, būs alternatīvākās, kādās esi bijis), jaunais pāris pēc ceremonijas dosies nelielā izbraucienā bez viesiem, bet nešaubies ne mirkli, garlaicīgi tev nebūs. Mazliet tuvāk pasākumam katram viesim deliģēsim kādu spēli vai aktivitāti, kas padarīs kopīgo svētku atmosfēru vēl interesantāku un priekpilnāku!
  5. Kādas puķes līgava grib no manis saņemt? – Lai smuki integrētu tevis dāvinātās puķes kopējā dizainā, lai ziedi vakara gaitā kādā stūrī nestāvētu neapbrīnoti, bet būtu visiem par prieku uz kopējiem galdiem, aicinām audzēt (info ir izsniegts laicīgi, vēl var paspēt sazīmēt kādu dobīti un uzdāvināt līgavai paša lolotus ziedus) un uz svinībām paķert līdzi ziediņus, kas atstaro visu plašo spektru no 410 nm līdz 700 nm (tautā plašāk pazīstami kā “Man, lūdzu, tās baltās puķes!”).
  6. Vai es varu ņemt līdzi savu otro pusīti? – Ja tavas otrās pusītes vārds ir atrodams uz ielūguma, tad droši, ja nē, tad šoreiz atstāj mājās vai aizsūti apskatīt Liepāju 😉
  7. Ko es sadarīšu ar jums veselas divas dienas!? – Konkrētu dienas plānu saņemsi baznīcas tuvumā, bet pāris vārdos varam pačukstēt, ka 14:00 sāksies ceremonija, pēc tam mazliet apskatīsim Grobiņas baznīcu no ārpuses un uztaisīsim pāris bilžukus ar jauno pāri, tad uz 16:00 tu dosies uz viesu namu, kur varēsi iekārtoties nozīmētajos numuriņos – nolikt mantas, sapazīties ar istabas biedriem un palīst zem sedziņas sasildīties vai ieskriet dušā, kā nu laiks būs lēmis – kamēr mēs dosimies izbraukumā pa Liepājas apkaimi. Tev paralēli būs spēlītes un dažādas aktivitātes, lai interesantāk mūs sagaidīt uz 19:30 viesu namā, lai ap 20 jau sēstos pie vakariņu galda (omomom)! Tālāk jau viss noritēs mazliet vairāk vai mazāk pašplūsmā, līdz kūkai pusnaktī. Tad sāksies dejas uz nebēdu, bet brokastis visiem būs kopīgas 9:00 – nogulēsi, paliksi neēdis! Svētdienas plāns taps svētdienas rītā, pielāgojoties laika apstākļiem.
Latvijas Karsēju Sporta Federācija