Meistarklase Baronesēm


6. un 7. Jūnijā mūsu treneres viesojās pie Baronesēm Baložos, kur novadīja 3 treniņus – vienu akrobātikas treniņu un divus cēlienu treniņus, kā arī iepazīstināja sportistes ar karsējsporta vēsturi un izveidošanos.

Akrobātikas treniņa laikā meitenes apguva vingrinājumus, kas koncentrēti uz tehniku, kas palīdzēja pareizi izpildīt akrobātikas trikus. Treniņa mērķi bija iemācīties pārmetienu uz priekšu un back handspring, ko lielākā daļa treniņa beigās arī sasniedza. Treneres deva pamatus sportistēm, lai tās varētu attīstīties nākotnē, kā arī deva vairākus padomus un vingrinājumu piemērus trenerēm.

Tika novadīti arī 2 cēlienu treniņi. Pirmajā treniņā uzsvars tika likts uz cēlienu pamatiem – pareiza stāja, lidotāju pozīcijas, galvenie cēlienu nosacījumi. Šajā treniņā treneres deva paraugdemostrējumus un pievērsās visām grupiņām, palīdzot ar labojumiem un ieteikumiem. Otrajā cēlienu treniņā, ņemot verā iepriekš apgūto, treneres paaugstināja cēlienu grūtības līmeni. Treniņu laikā sportistes tika apmācītas uzticēties viena otrai, strādāt komandā un komunicēt savā starpā.

Latvijas Karsēju Sporta Federācija